
Накінечник керма. CHEVROLET LACETTI - NUBIRA II 07/03-> (Вир-во Moog)
680 ₴
- В наявності
- Код: 4600904860
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CHEVROLET LACETTI - NUBIRA II 07/03-> (Вир-во Moog)
Номер деталі DE-ES-3968, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | DE-ES-3968 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
