
Важіль підвіски DAEWOO / OPEL / SUZUKI MATIZ, AGILA, WAGON R (Вир-во Moog)
1 460 ₴
- В наявності
- Код: 4600904863
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски DAEWOO / OPEL / SUZUKI MATIZ, AGILA, WAGON R (Вир-во Moog)
Номер деталі DE-TC-0125, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x415x80мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | DE-TC-0125 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki, Chevrolet, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Spark, Justy, Matiz, ALTO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Ширина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴
