
Важіль підвіски DAEWOO NUBIRA (Вир-во Moog)
2 110 ₴
- В наявності
- Код: 4600904864
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски DAEWOO NUBIRA (Вир-во Moog)
Номер деталі DE-WP-0630, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x610x90мм., орієнтовна вага - 3,90000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | DE-WP-0630 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.90000 кг |
| Ширина | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 110 ₴
