
Тяга керма. FORD TRANSIT/TOURNEO CONNECT (Вир-во Moog)
670 ₴
- В наявності
- Код: 4600904869
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. FORD TRANSIT/TOURNEO CONNECT (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-AX-1537, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x450x50мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-AX-1537 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
