Тяга керма. FORD MONDEO I + FL (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-AX-4145, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x450x50мм., орієнтовна вага - 0,74000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-AX-4145 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74000 кг |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

