
Опора кульова FORD TRANSIT (Вир-во Moog)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4600904882
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова FORD TRANSIT (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-BJ-0814, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x90x125мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-BJ-0814 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 44.5 мм |
| Розмір конуса | 21.4 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
