
Опора кульова FORD MONDEO I, II (Вир-во Moog)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600904884
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова FORD MONDEO I, II (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-BJ-4115, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x130x80мм., орієнтовна вага - 0,72000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-BJ-4115 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Розмір конуса | 19 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
