Опора кульова FORD TRANSIT (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-BJ-4130, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x140мм., орієнтовна вага - 1,84000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-BJ-4130 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 96.8 мм |
| Розмір конуса | 24 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.84000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

