
Опора кульова FORD / MAZDA FIESTA, KA, PUMA, MAZDA 121 (Вир-во Moog)
590 ₴
- В наявності
- Код: 4600904888
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова FORD / MAZDA FIESTA, KA, PUMA, MAZDA 121 (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-BJ-4134, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x130x70мм., орієнтовна вага - 0,68000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-BJ-4134 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Розмір конуса | 17.5 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Puma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
