
Накінечник керма. FORD ESCORT V, VI, VII (Вир-во Moog)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4600904899
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. FORD ESCORT V, VI, VII (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-ES-3368, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x130x70мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-ES-3368 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
