
Накінечник керма. FORD, VOLVO FOCUS II-CMAX/S40, V50, C30, C70 II праворуч (Вир-во Moog)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4600904903
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. FORD, VOLVO FOCUS II-CMAX/S40, V50, C30, C70 II праворуч (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-ES-3891, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-ES-3891 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
