Накінечник керма. FORD / MAZDA FIESTA, PUMA / MAZDA 121 (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-ES-4147, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-ES-4147 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Puma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

