
Стійка стаб. FORD / MAZDA ESCORT, FIESTA, FOCUS / MAZDA 121 (Вир-во Moog)
470 ₴
- В наявності
- Код: 4600904917
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. FORD / MAZDA ESCORT, FIESTA, FOCUS / MAZDA 121 (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-LS-0090, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x60мм., орієнтовна вага - 0,41500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-LS-0090 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Puma, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41500 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
