
Стійка стаб. FORD FOCUS I (Вир-во Moog)
560 ₴
- В наявності
- Код: 4600904918
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. FORD FOCUS I (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-LS-0122, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-LS-0122 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Colt, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
