
Стійка стаб. FORD TRANSIT/TOURNEO CONNECT (Вир-во Moog)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600904926
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. FORD TRANSIT/TOURNEO CONNECT (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-LS-2051, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-LS-2051 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
