
Тяга стабілізатора FORD FIESTA V, FUSION, MAZDA 2 01-10 перед. міст (Вир-во MOOG)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600904927
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора FORD FIESTA V, FUSION, MAZDA 2 01-10 перед. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі FD-LS-2259, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x345x65мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-LS-2259 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
