
Сайлентблок важеля FORD ESCORT, FIESTA, KA, ORION (Вир-во Moog)
340 ₴
- В наявності
- Код: 4600904932
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD ESCORT, FIESTA, KA, ORION (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-SB-1344, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x50x60мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-SB-1344 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Діаметр зовнішній | 12.05 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
