
Сайлентблок важеля FORD MONDEO I (Вир-во Moog)
360 ₴
- В наявності
- Код: 4600904935
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD MONDEO I (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-SB-1347, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x45мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-SB-1347 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 12.1 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
