
Сайлентблок важеля FORD / MAZDA FIESTA V, FUSION, MAZDA 2 (Вир-во Moog)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600904940
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля FORD / MAZDA FIESTA V, FUSION, MAZDA 2 (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-SB-2264, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x150x60мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-SB-2264 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Діаметр зовнішній | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
