
Сайлентблок важеля FORD TRANSIT/TOURNEO CONNECT (Вир-во Moog)
550 ₴
- В наявності
- Код: 4600904942
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD TRANSIT/TOURNEO CONNECT (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-SB-2530, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x65x50мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-SB-2530 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 40.6 мм |
| Діаметр зовнішній | 14.1 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
