
Сайлентблок важеля FORD FIESTA / MAZDA 121 (Вир-во Moog)
670 ₴
- В наявності
- Код: 4600904943
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD FIESTA / MAZDA 121 (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-SB-4467, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x70x60мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-SB-4467 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 64.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
