
Сайлентблок важеля FORD SCORPIO I, SIERRA (Вир-во Moog)
390 ₴
- В наявності
- Код: 4600904944
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD SCORPIO I, SIERRA (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-SB-4862, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x60x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-SB-4862 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 26.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Scorpio, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
