Важіль підвіски FORD ESCORT III, ORION (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-TC-3136, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x415x80мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-TC-3136 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

