
Важіль підвіски FORD ESCORT IV, ORION I, II (Вир-во Moog)
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 4600904951
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски FORD ESCORT IV, ORION I, II (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-TC-3380, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x415x80мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-TC-3380 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴
