
Важіль підвіски FORD TRANSIT (Вир-во Moog)
3 580 ₴
- В наявності
- Код: 4600904955
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски FORD TRANSIT (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-WP-2525, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 495x640x140мм., орієнтовна вага - 6,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WP-2525 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 495 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.60000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴
