Важіль підвіски FORD ESCORT V, VI, VII (Вир-во Moog)
Номер деталі FD-WP-4126, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x610x90мм., орієнтовна вага - 3,27000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-WP-4126 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.27000 кг |
| Ширина | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

