
Тяга керма. FIAT DOBLO (Вир-во Moog)
610 ₴
- В наявності
- Код: 4600904963
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. FIAT DOBLO (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-AX-2504, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x450x50мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-AX-2504 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
