
Опора кульова CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
760 ₴
- В наявності
- Код: 4600904968
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-BJ-0513, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x140x110мм., орієнтовна вага - 1,14400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-BJ-0513 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Розмір конуса | 24.8 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.14400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
