
Опора кульова ALFA ROMEO / FIAT / LANCIA CROMA / 164 / THEMA (Вир-во Moog)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600904969
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова ALFA ROMEO / FIAT / LANCIA CROMA / 164 / THEMA (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-BJ-3157, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-BJ-3157 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 476 мм |
| Розмір конуса | 14 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Croma, Thema, 164 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
