
Опора кульова CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
700 ₴
- В наявності
- Код: 4600904972
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-BJ-7530, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x145мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-BJ-7530 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Розмір конуса | 19.5 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
