
Накінечник керма. FIAT / SEAT CINQUECENTO, REGATA, RITMO, SEICENTO / IBIZA, MALAGA (Вир-во Moog)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600904981
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. FIAT / SEAT CINQUECENTO, REGATA, RITMO, SEICENTO / IBIZA, MALAGA (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-ES-4082, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x165x50мм., орієнтовна вага - 0,42000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-ES-4082 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Ronda, Regata, Ritmo, A 112, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42000 кг |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
