
Накінечник керма. ALFA ROMEO 145, 146 (Вир-во Moog)
500 ₴
- В наявності
- Код: 4600904983
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. ALFA ROMEO 145, 146 (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-ES-4675, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x50мм., орієнтовна вага - 0,47000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-ES-4675 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, Tipo, Coupe, 145, 146, 155, Tempra, Dedra, Delta, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
