
Накінечник керма. CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
590 ₴
- В наявності
- Код: 4600904986
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-ES-7529, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,62000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-ES-7529 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
