
Стійка стаб. FIAT DOBLO (Вир-во Moog)
610 ₴
- В наявності
- Код: 4600904988
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. FIAT DOBLO (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-LS-2111, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x55мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-LS-2111 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
