
Важіль підвіски CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
4 340 ₴
- В наявності
- Код: 4600904998
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-WP-0108, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 450x500x150мм., орієнтовна вага - 7,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-WP-0108 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 450 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 340 ₴
