
Важіль підвіски CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600905001
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Важіль підвіски CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / RELAY, DUCATO, BOXER (Вир-во Moog)
Номер деталі FI-WP-0111, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 445x515x145мм., орієнтовна вага - 8,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-WP-0111 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 445 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 515 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
