
Опора кульова HONDA/ROVER CIVIC IV, CRX IIII/200, 400, 45 (Вир-во Moog)
640 ₴
- В наявності
- Код: 4600905002
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова HONDA/ROVER CIVIC IV, CRX IIII/200, 400, 45 (Вир-во Moog)
Номер деталі HO-BJ-0167, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HO-BJ-0167 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Integra, 45, Civic, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
