Опора кульова HONDA ACCORD VII 98-03 перед. міст верх (Вир-во MOOG)
Номер деталі HO-BJ-3290, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x65мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HO-BJ-3290 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 40.6 мм |
| Розмір конуса | 14 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

