
Опора кульова HYUNDAI SANTA FE 01-06 перед. міст (Вир-во MOOG)
640 ₴
- В наявності
- Код: 4600905010
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова HYUNDAI SANTA FE 01-06 перед. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі HY-BJ-2629, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HY-BJ-2629 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Розмір конуса | 20 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Highway, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
