
Накінечник керма. HYUNDAI COUPE, LANTRA, SONATA (Вир-во Moog)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600905011
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. HYUNDAI COUPE, LANTRA, SONATA (Вир-во Moog)
Номер деталі HY-ES-0172, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | HY-ES-0172 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Sigma, Sonata, Cordia, Eclipse, Elantra, Lantra, Cerato, Tiburon, Galant, Accent, Sapporo, Matrix, Highway, Grandeur, Tredia, Pajero Pinin, Space Wagon, Space Runner, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
