
Опора кульова ВАЗ 2110, 2111, 2112, KALINA, PRIORA (Вир-во Moog)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600905012
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова ВАЗ 2110, 2111, 2112, KALINA, PRIORA (Вир-во Moog)
Номер деталі LA-BJ-0063, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LA-BJ-0063 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Розмір конуса | 14 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з моделлю | Granta, Priora, 112, 110, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
