
Накінечник керма. ВАЗ 2110, 2111, 2112, PRIORA (Вир-во Moog)
560 ₴
- В наявності
- Код: 4600905015
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. ВАЗ 2110, 2111, 2112, PRIORA (Вир-во Moog)
Номер деталі LA-ES-0649, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x195x50мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | LA-ES-0649 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | 110, 111, 112 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
