
Опора кульова LANCIA DELTA I, PRISMA (Вир-во Moog)
640 ₴
- В наявності
- Код: 4600905017
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова LANCIA DELTA I, PRISMA (Вир-во Moog)
Номер деталі LN-BJ-3153, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LN-BJ-3153 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Розмір конуса | 15 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Lancia |
| Сумісність з моделлю | Delta, Prisma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
