
Стійка стаб. LAND ROVER RANGE ROVER III (LM) (Вир-во Moog)
670 ₴
- В наявності
- Код: 4600905020
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. LAND ROVER RANGE ROVER III (LM) (Вир-во Moog)
Номер деталі LR-LS-4013, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x470x75мм., орієнтовна вага - 0,68000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | LR-LS-4013 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68000 кг |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
