
Тяга керма. MB A-CLASS (Вир-во Moog)
590 ₴
- В наявності
- Код: 4600905033
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. MB A-CLASS (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-AX-1530, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x320x50мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-AX-1530 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
