
Опора кульова MB V-CLASS, VITO (Вир-во Moog)
750 ₴
- В наявності
- Код: 4600905041
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MB V-CLASS, VITO (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-BJ-0366, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,97400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-0366 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.97400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
