
Опора кульова MB ML (W163) (Вир-во Moog)
1 180 ₴
- В наявності
- Код: 4600905043
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MB ML (W163) (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-BJ-0981, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,82500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-0981 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Довжина | 55.9 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 107 мм |
| Розмір конуса | 19.9 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴
