
Опора кульова MB VIANO, VITO (Вир-во Moog)
860 ₴
- В наявності
- Код: 4600905045
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MB VIANO, VITO (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-BJ-4392, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x80мм., орієнтовна вага - 0,94000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-4392 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴
