
Опора кульова MB E-CLASS, COUPE, CABRIOLET, KOMBI, 190 (Вир-во Moog)
530 ₴
- В наявності
- Код: 4600905047
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MB E-CLASS, COUPE, CABRIOLET, KOMBI, 190 (Вир-во Moog)
Номер деталі ME-BJ-6301, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,51300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-6301 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Розмір конуса | 12 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51300 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
