
Сайлентблок важеля MB C-CLASS, E-CLASS, COUPE, KOMBI, S-CLASS 82-10 зад. міст (Вир-во MOOG)
510 ₴
- В наявності
- Код: 4600905048
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MB C-CLASS, E-CLASS, COUPE, KOMBI, S-CLASS 82-10 зад. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі ME-BJ-6313, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-6313 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, XF, XJ, XK, SLC, C-Class, SL, GLC, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
